Odpověď na: Kecací jaro 2022

Fóra Ostatní Kecací jaro 2022 Odpověď na: Kecací jaro 2022

MirkaD

Fifi-mě teda letní čas nevadí,ale nějak mi nedošlo,že si musím předělat hodinky:D
ráno chvilku ze psama-Dafi pár metrů za barák,
Žerykovi trochu tanečních na zahradě-a Dafi taky cvičila-cvičila cviky co jsem dělala ze svýma starýma 14letýma psama-tzv.cviky pro důchodce-a o v sedě-pac/tap,pozdrav -štěknout na povel,štěkej -štěkání víckrát,a podávání klíčů spadlých vedle ní na zem….-tolik cviků-a pese se skoro nehne:D:D:D-ale cvičí-dostene pamlsek:D
v práci mezismněna-takže máti šla úárkrát s Dafi na vodítku na zahradu,v práci vybalování+kasa,,pak nákup a hurá dom,
doma zase s psékama pár metrů za barák-Žerykovi hodit 2krát míček daleko do pole na hledání a Dafi 3krát hledala míček hozený na mez-míček zapadlý pár kroků ode mně-a Dafi usilovně hledala,on byl vidět jen z jednoho úhlu,jinak kolem něj tráva-a Dafi pi hledání pracuje velmi pomalu a pečlivě-pro neznalce to vypadá,že bud usne/nebo se na to vyprdne,nebo že dělá,že hledá-ale ona je jen pečlivka,takže já stála pár kroků od ní a ona na flexině hledala,
no a pak dom,napapat,já uklidit ptíčkům,vysát,zacvičit si-se z té země jednou nezvednu-ty moje kila mě stahují dolů…:D,
punčocháče-ty tenký mně kousala,a byly moc obtažený,ty tlustý co se vytahovaly mně nekousaly
doted nemám ráda silonky-a většina elastáků mně studí,jen ty od Čjdy vůbec nestudí,a ještě jedny tříčtvrtáky-ale jinak jak je to lesklý-studí to,hodně u,nělý-studí to
silonový studí….brrr i do ledničky jsem to rvala a marný…