Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecací jaro 2022 › Odpověď na: Soukromý: Kecací jaro 2022
27.3.2022 v 6:08
#136842
Čajdo
Tak snad seš konečně ve vlaku.Já přijela už druhej čtvrtek nasrana z nákupu.Vůbec neuvažují,ze se potřebuješ dostat k regalu,stoji v hloučku,drbou a neuhnou se,takže se k ničemu nedostaneš.Když se jim prodavač snažil říct že to je nákupní zóna,tak si ještě něco vyslechl.Přitom bylo venku teplo,svítilo slunce.