Odpověď na: Kecací jaro 2022

Fóra Ostatní Kecací jaro 2022 Odpověď na: Kecací jaro 2022

MirkaD

chcu vidět papučky:D
su tak nervozní,že se mnou do večera nevydrží ani dveře….
v neděli odpolední vycházka mezi polama-od křížku dozadu a zpět
-se furt nemůžu rpzhodnout co je lepší-:D
jestli jak minulý týden -jít dopo velkou vycházku,a odpo už takovou krátkou ,jen aby byly chvilku mimo zahradu,s tím,že Žeryk dostane pachovej čtvereček na zabavení hlavy a Dafi přinesení ztracené rukavice
nebo jak tuto neděli kdy ráno se udělá taková pořádná vycházka v lese,ale ne na moc dlouho-nějak přes hodku,a odpoledne zase vycházka přes hodku
-minulou neděli jsem si po té dlouhé vycházce říkala,tak to je dobrý-a odpoledne už jenom na chvilku
a ted v nedělu jsem si říkala-to je taky dobrý-ráno přes hodku,odpo časově podobně-a taky jsem byla taková spokojená-že je to tak hezky rozdělený-by mě zajímalo co by si vybraly psi:D:D:D
-ale je fakt,že obecně mám radší,když mám volno udělat ráno pořřádnou ráno vycházku,s tím,že odpo pak třeba zmizím do města,do knihovny,a pak jdu jen chviličku -to jsou starosti,že?:D:D:D
vždycky když su nervozní pitvám kraviny a moc mluvím
ale vážně-stjně by mě zajímalo,čemu by dal pes obecně přednost-kdyby si mohl vybrat-víc kratších vycházek za den,nebo jedna velká a pak volno?
jinak u mě se to řídí tím jak moc su utahaná,ne časem…
včera ranní-2 půjčený cizí lidi-borec a ženská a každej odjinud-dobrej úlet….,pečení,kasa,vybalování,skončila jsem dřív a šla k psychiatrovi
kvízová otízka-chodil by se mnou Martin k psychologovi???
a-chodil
b-nechodil

ano-b je správně nechodil-on žádný problém nemá….
to jenom já su furt vzteklá,protivná a všecko furt řeším….
no,odpo jsem třídila asi 3kg fotek za poslední 2roky,-dovolený,výlety,momentky..
pak jsem čapla strojek,ošmikala Žeryka,sice z náhubkem-né úplně dohola,ždibec z nástavcem,celýho strojkem,pak zkrátit srst na nožkách,hlavu-uši přes hřebínek nůžkama-travalo to asi 45 minut-
BEZ NĚJAKÝHO VELKÝHO VRČENÍ,AŽ ÚPLNĚ KE KONCI U TĚCH NOH,ALE I TO NEBYLO NĚJAK NAVÁŽNO,BEZ ZUŘENÍ,BEZ TUHNUTÍ,A TO SI NECHAL STROJKEM I KRK A NÁPRSENKU-HLAVU JSEM RADŠI NERISKOVALA,KDYBY SE OHNAL,ABY NEBYL BEZ OKA/UCHA….
TAKŽE RADOST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
no daly jsme si vycházku při západu slunka,pak pocvičení tance u branky s oběma+hraní s kolčkem,
večer měl Martin zákaz si vzít Žeryka na terasu….
dnes ráno jsem dala brzo vycházku k rybníčku,zaházely jsme hračku,dala jsem obíhačky sloupů,doma jsem Žerykovi dostříhala ocásek-nemá ho nakrátko,jen zkrácenou tu štětku,překartáčovala,učísla Dafču,dala jim snidani….
a ted mně čekat uklidit tu burčus-v kuchyni…a všude…ještě,že nejsu v práci….