Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecací jaro 2022 › Odpověď na: Soukromý: Kecací jaro 2022
14.3.2022 v 12:18
#136282
PetraK
fetky chapu, ja to mela pred koronacem, kdyz nam opravovali nadrazi a zastavky byly prestehovany do ulice, kde je taky tohle centrum, takze kolem furt fetky a vozrali bezdaci, kolikrat kdyz jsem videla, ze tam posedava hloucek, tak jsem radsi obesla celej blok z druhy strany, abych nemusela jit kolem nich bo to bylo jinak minimalne somrovani a kdyz clovek dela, ze tam nejsou, tak zacnou hulakat na celou ulici
Brtnik by si mel uvedomit, ze holt zenska to ma jinak nez chlap a logicky se v takovejhle situacich vic boji