Odpověď na: Kecací jaro 2022

Fóra Ostatní Kecací jaro 2022 Odpověď na: Kecací jaro 2022

PetraK

RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.

To byl ale lůkcus víkend Albertí!! Počasí krásný, návštěva byla………. co nám chybělo. Jo vlastně něco jo. čas – mnohem víc času, aby nemusela návštěva jet domů.

Fifi
– uzijte si vzacnou navstevu, at pak moc hlavinka neboli.

popravdě……….. to se moc neslučuje 😀 a taky to s tou hlavou nevyšlo, padly šécky láhve prosecca, co jsme měli a návrat do postelí byl neslavnej 😀 . nebo vlastně slavnej 😀

toz sa hukaze, zda to chytnul ten den az vecir na hokeji…
ha, držím palce, ať odoláš!

a ten odkaz s dovolením hodím do odkazůch, jo?

Dennyky
, takže Blani rozradostněná hurá už jsem domáááá utíkala s Balbí přivítat a ta měla na to jiný názor. Syčela jak píchlý balón a pak začala i vrčet.
Takže Blaní celá nešťastná čučela na mě nechápavě

jeditíí chudera malá, prodaj ji jak nevěstku a ešče nesmí domu!! už dobrý teda? podle fotek asi jo?

netopýry poznáte –
že si hoolky při tom pozorování odšroubovaly makovice ? 😀
Ten rybník! Ten je!

Míla
u pokladen Zanu s Františkem ze Zvířetníku. Jak jsem ho léta četla a fotky vokukovala, pamatovala jsem si, jak zhruba vypadaj! Tak jsem se na ně vrhla střemhlav, hlavně kvůli těm vejletum, co dělaj. I jsem s nima pak kousek šla po sídlišti, předstírali, že jdou ještě na pivo, jen abych je nestopovala až k domu

😀 😀 😀 my jsme se takhle kdysi navzájem se Zanou přepadly na dovolený v infocentru v Mikálášovicích, šla jsem tam s Ešátorem a ten prozradil, kdo jsme 😀 a pak jsme si užili společnej vejšlap do Germánska na rozhlednu.

EvaC.
Stejne jako Esuska svým výslechem “ kdo spal v posteli??

teď jsem mohla točit druhej díl v pátek ráno. Páč jdu zavřít do ložnice okno, před odjezdem do prasé a co myslíš? Spratek mourovatej se přes mou barikádu z tácu a lucerny, kterou dávám do okna, prodral do ložnice a ustlal si tam drze bez dovolení 😀

Petrs01
Peklo u České Lípy. Rostou. Hodně. Lidí zástupy.

jé bledulky! Mám na chalupě trsík…můžeš se přijet podívat, když si vezmeš s sebou hrábě a shrabeš kus zahrady 😀 😀 😀 😀 Lidi tam nebudou ale žádný 😀

černej čaj
kacenku

ty to čajdo – klobou dolů, před oběma!!!!!!!!!!! Moc jim přeju, ať se daří.

ty koniklece jsou náádherný, nádherný!!

I kdyz mozna ji bude lip u tatky nez u takovy matky.
stoprocentně! A moc jí přeju, aby jí ty bubáci ze života díky všem, který se o ni budou starat zmizeli.

Tatínek s maceškou jsou bouráci

líp, než to napsala kachna, to asi napsat nejde 🙂

kachna
Dnes jsme odvařili psa
asi nechtěj vědět, co jsem četla a co mě poděsilo 😀

Mirka D.
honila se s Žerykem s hračkou,provokovala ho,a chtěla aby ju s tou hračkou chytil,s tím,že ona mu ju nedá-byla prčovní:D

jéé to je prima, to tě určo potěšilo, když jsi to tu nedávno řešila, že oni si spolu nehrajou, viď?

ochopitelně za Pavlou za štěnátkem-je boží,velký jak
joj, tak to budou mít zase pesani novýho kámoše!

P.S. holky můžu poprosit, abychom se tady vykašlaly /i na válku? Já jsem právě minulej tejden smázla 2x nějakej svůj komentář, než jsem ho potvrzdila, páč mi došlo, že tady je to možná jedno z mála míst, kde člověk na tohle bolestivý téma nenarazí. Nechci před tím zavírat oči a nezavírám, ale na druhou stranu, kdyby tady byla zahrádka, kde si od toho člověk může na chvíli mentálně odpočinout, možná by to nebylo pro všechny od věci? Já to nechci nařizovat, jestli si o tom tady chcete povídat, tak jo, protože je jasný, že člověk má potřebu se k tomu vyjádřit a nejde tomu uniknout, jen mě to tak napadlo, že kdyby to tady bylo “čistý”, že by to možná bylo dobrý pro psíchiku?