Odpověď na: Kecací jaro 2022

Fóra Ostatní Kecací jaro 2022 Odpověď na: Kecací jaro 2022

Denny

Takže jechali jsme dál, přežraní, museli jsme se stavit na benzíně pro pití, páč po tom všem žízeň.
Kolem 20 té hodiny jsme přijeli do Šaratice.
Chvíli předtím bojovka, kocouři se poprali, kastrát s nekastrátem. Prý i krev stříkala, jeden přišel o drápek.
Bláňa seděla za voknem a čučela dovnitř s výrazem pousťtě bratry domůůůůů.
Paní Alenka je moc milá a jelikož ví, že je to dlouhá cesta, dodělávala zrovna jídlo.
Tak jsem jí řekla, že ať se nezlobí, ale jsme přejedení a povyprávěli jsme jí, kde jsme byli.
No ona na to, že pro nás má moravské sushi…pak vytáhla z trouby sušené švestky ve slanině.
K tomu zelené domácí fazolky 😊 no já si dala asi 2 kousky, s tím, že je to fakt dobrota, ale už se do mě nic nevejde.
Dostala jsem nějaké regionální pivko na slehnutí.
Zhruba za hoďku jsem skočila pro Blani, ta sama nastoupila do krabice a jeli jsme zpět.
Občas pomňoukávala, ale potichu.
Roman celou cestu vyzvídal střípky z chovatelství atd.
Kolem 1:30 jsme přijeli do díí píí, já jsem napsla Vlaďce, ať jde dolů a Koněva nechá nahoře.
Spala u mě, ale nechtěla zůstat do rána.
Tak samo, Koněf v tu chvíli doma záchvat štěkání, tak jsem běžela nahoru s Blaní v přepravce.
Uklidnila tu čůzu zrzavou, vyklopila Bláňu, namazala jsem jí křemelínou, prý aby Balbí tak moc necítila kocoura.
No a Balbí cítila, takže Blani rozradostněná hurá už jsem domáááá utíkala s Balbí přivítat a ta měla na to jiný názor. Syčela jak píchlý balón a pak začala i vrčet.
Takže Blaní celá nešťastná čučela na mě nechápavě. Aby nedošlo k problému, tak jsem skoromatku zavřela do ložnice a Blaní byla s námi v noci v obýváku.
Je to prý úplně normální, březí kočka si hájí mláďátka před kocourem.
Tak asik hodím Blaní do pračky s aviváží 😀