Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecací jaro 2022 › Odpověď na: Soukromý: Kecací jaro 2022
11.3.2022 v 10:28
#136175
Maya
my jsme taky utěsnili. A vyšlo to poměrně dobře, řekla bych. Ale rachot to teda byl.
Právě – sice se tomu věřit dá víc, když je to origoš, ale pořád, pořád člověk nikdá neví, takže k tomu přistupuju jako k potenciálnímu nebezpečí. Ale fšak víš, že já odpojuju, co se dá 😀 . Na prodlužkách mám čudliky vypínací, a co jde vyndavám ze zásuvky po použití. Jsem extramagor 😀