Odpověď na: Soukromý: Kecací jaro 2022

Fóra Ostatní Soukromý: Kecací jaro 2022 Odpověď na: Soukromý: Kecací jaro 2022

#136175
PetraK

    Maya
    my jsme taky utěsnili. A vyšlo to poměrně dobře, řekla bych. Ale rachot to teda byl.

    Právě – sice se tomu věřit dá víc, když je to origoš, ale pořád, pořád člověk nikdá neví, takže k tomu přistupuju jako k potenciálnímu nebezpečí. Ale fšak víš, že já odpojuju, co se dá 😀 . Na prodlužkách mám čudliky vypínací, a co jde vyndavám ze zásuvky po použití. Jsem extramagor 😀