Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecací jaro 2022 › Odpověď na: Soukromý: Kecací jaro 2022
10.3.2022 v 21:25
#136139
Fifi
red chvili mi rekla, ze mam dat psy do utulku
asi nemá cenu komentovat, co?
Míla
Už jen tím by se ti ulevilo, co?
no hlavně mámě by se ulevilo 😀
Čajdo – pozdravuj v Prahé 😀