Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecací jaro 2022 › Odpověď na: Soukromý: Kecací jaro 2022
10.3.2022 v 14:33
#136111
Denny
ja jsem jako dite jezdila tim smerem akorat do Biliny, bydlela tam teta, ted bydli v Teplicich, ale tam jsem ani nebyla
prave ze na klavir nehraju, neumim na klavesy levou rukou, takze hledam neco podle ceho bych se to mohla alespon trochu naucit, kde budou prstoklady a tak
teda ovcaci ctveraci uz jsem se naucila obema rukama 😀
cil zahrat alespon Pro Elisku, kdyz se to hraje jen pravou rukou, neni to vono 😀