Odpověď na: Pro Sindibádku

Fóra Od čtenářů Pro Sindibádku Odpověď na: Pro Sindibádku

#136094
PetraK

    Eva C.
    naše chudííínka
    😀 nebožátko je to, co ho nutěj bejt přízemní 😀 a líhat jen na zemi 😀