Odpověď na: Pro Sindibádku Fóra › Od čtenářů › Pro Sindibádku › Odpověď na: Pro Sindibádku 10.3.2022 v 12:52 #136094 PetraK Eva C. naše chudííínka 😀 nebožátko je to, co ho nutěj bejt přízemní 😀 a líhat jen na zemi 😀