Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecací jaro 2022 › Odpověď na: Soukromý: Kecací jaro 2022
Dennyky
trochu jí doma domluvím, určitě i Balbínka jí řekne své :-DDD
chuderka nebohá cudná Blaní. co dyš chce do kláštera a vy z ní tady vyrábíte s Balbínou couru! 😀
Bolest jako při naražených žebrech, člověk cejtí všechny svaly, o kterých neměl ani tucha, nemůže se smát, ani dejchat, nic. Úžasná záležitost, na kterou není ehm léku.
takhle to zatím ešče nemám – tak jsem to asi možná ani neměla číst 😀 😀 . Ale je pravda, že se to horší, tak musím honem něco vymyslet, co s tím udělám.
Kuní ksicht, mravenečník, netopýři….
😀 😀 😀 😀
otevřem si zoo! 😀
Tali doplní prase a Rumíček veverku, či zajíce, který umí hezky předvést.
teda myslím kvalitní, které sají (neplést si s nasáváním) a které nepouští chlupy
nu tady o kvalitě zatím nevím ničehož , kupovala jsem to prasácky kůlivá obrázkům……. a barvě 😀 . nechám to zatím zabalený, až pak bude kůchňa.