Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecací jaro 2022 › Odpověď na: Soukromý: Kecací jaro 2022
10.3.2022 v 9:28
#136060
Tak mi asik dnes jedem pro Balní páč ehm mise byla zbytečná, ale tak zase se seznámili a při druhém randěti to určitě výjde, trochu jí doma domluvím, určitě i Balbínka jí řekne své :-DDD
PetraK
auuu mezižebrní zánět je lahůdka, jsem taky měla…ehm, co jsem ještě neměla? Covid, Aids 🙂
Bolest jako při naražených žebrech, člověk cejtí všechny svaly, o kterých neměl ani tucha, nemůže se smát, ani dejchat, nic. Úžasná záležitost, na kterou není ehm léku.
jo bylo pěkně, Vlaďka měla nějaký splín tak jsem jí vytáhla ven a daly jsme si lahvinku.
kachna
taky těším na hlásání o mravenečníkovi..
Jsme to ale tadyk tým: Kuní ksicht, mravenečník, netopýři….