Fóra › Od čtenářů › Pro Sindibádku › Odpověď na: Pro Sindibádku
9.3.2022 v 20:02
#136026
Nooo a teď to momentálně ještě dost vylepšila – otočím se od kuchyňské linky a vidim tohle???. Dala si ten polstarek nějak pod hlavu..byl oprenej v rohu sedačky..