Odpověď na: Pro Sindibádku

Fóra Od čtenářů Pro Sindibádku Odpověď na: Pro Sindibádku

#136026
EvaC

    Nooo a teď to momentálně ještě dost vylepšila – otočím se od kuchyňské linky a vidim tohle???. Dala si ten polstarek nějak pod hlavu..byl oprenej v rohu sedačky..