Odpověď na: Kecací jaro 2022

Fóra Ostatní Kecací jaro 2022 Odpověď na: Kecací jaro 2022

MirkaD

dnes mi paní na vycházce poradila at se du nechat vyšetřit-vždycky mám chut na tyto kecy odpovědět-v pohodě-já nemusím,já už vyšetřená su….
paní si de s něčím jako staford na voditku-flexině,a druhou fenu na volno,já na ni z dálky zavolám at si zavolá psa,pak ju míjím,ze psy u nohy na vodítku,ona stojí 2 metry ode mě a fena se jí na vodíku zmítá jak ovčáci na obraně když vidí figuranta-já nervní že baba fenu neudrží-tak jsem na ni pak z dálky zavolala-pravda ne zrovna vyrovnaným hlasem-nohy se mě klepali jak svina-proč na psovi na volno nemá koš???
pustila se do mě jak prase,at se du nechat vyšetřit,že si fenu odvolala,nic se nestalo,a jestli je tu někde vyhláška že má být pes s košem?nená,tak zdar
a jestli se těchto psů bojím???
no popravdě -bojím jak svina,od té doby,co jsem v BK na přechodě na kruháču tahala s držky něco jako pitbula svýho tehdy skoro 14 letýho Gera-ano chláoek měl psa na vodítku-bez náhubku,a psa neudržel….
tak jí to říkám,a ona,že to se může stát,ale její fena se nerve,přivolání má,a chodí na cvičák,a mí psi taky štěkají za plotem…..
na to jsem jí řekla,že štěkají za plotem,protože jsou na svým,a že můj pes-ona že se zase bojí mých psů….a že můj pes jí jaksi jejího psa nezabije-a jo kousnour může i čivava,ale nezabije jí psa-
ona na to-že viděla čivavu jak zabila buldočka-prokousla mu tepnu…
no nic,nakonec jsme se rozešli celkem v klidu-jako že v pohodě a mějte se
bylo to na odpolední vycházce,kousek mezi polama,nad barákem,
u baráku jswem si s Žerykem dala trochu poslušnosti a šla dom…s myšlenkou,že budu pěstovat rybičky….
jako nevím no,asi su psí rasista,ale furt mám divnej pocit,že některý plemena by prostě na volno měly mít koše….
a jo bojím se některých plemen….