Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecací zima 2021 › Odpověď na: Soukromý: Kecací zima 2021
6.3.2022 v 14:35
#135874
Lenost zvítězila nad mlsnou hubou. Nemám tušení jestli už roste a včera bylo hnusně. Foukal vítr, zima, chvílema sněžilo (výmluva, normálně mi to nevadí) ale šmajdat takovou dálku zbytečně asi by mě piclo. Dám česnekovi ještě týden aby se povytáh. 🙂