Odpověď na: Soukromý: Kecací zima 2021 Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecací zima 2021 › Odpověď na: Soukromý: Kecací zima 2021 4.3.2022 v 11:17 #135820 Kuskus Ze pět nejmíň ať jich tam je – ušounků. Napoprvé. 🙂 Aby to na Balbi nebylo moc. 🙂