Odpověď na: Kecací zima 2021

Fóra Ostatní Kecací zima 2021 Odpověď na: Kecací zima 2021

MirkaD

tak jsme měly včera vycházkový den-nepřed v děsným vychru a kose ke křížku a zpět-ale to se mi zdálo nějak málo-na to,že mám volno,takže jsem pak dala vycházku kus po dědině a zpět-aby si Žeryk počuchal a pořádně se vyvenčil-jinak když jdeme krátkou trasu tak 2-3krát zvedne nohu,jednou hodí bobek-a jinak chodí z výrazem-tak co kdy bude míček???a chodí bez povelu u nohy,nebo 2 kroky za mnou….pakárna…
odpo jsme si daly čtení,pak vycházku kousek k lípě a zpět,a pak jsem šla chvílu ke kamošce knihovnici pro knížku,
večer opět vycházka po dědině a dom….
ehm poté co jsem se po dlouhé době-po roce a půl objednala na gyndu,s tím,že jsem to od léta nedostala,tak včera just po dlouhé době zas e to tu….takže dnes ráno přeobjednat….
no nic…
dnes ráno jsem si dala za vichru a zimy vycházku k lípě,od ní obejít velký pole,kousek lesem,a podél lesa pak k hákence,kus k vysílači,kousek ke cvičáku dolů,pak zase navrch,zase k hájence a od ní dolů,
k lípě psy na vodítku,pak na volno,k lesu se proběhli,od lesa běžela vepředu Dafi,Žeryk celou dobu 3kroky za mnou…..no ale chodím rychle,takže pohyb byl svižný,na konci vycházky měl Žeryk 2 krát hledání uzlíku,jednou Dafi a šlo se dom….
Asteris-jo,vím,že nejsou lovečáci,ale vzhledově jsou jim podobní…
Fifi-tak přeju zádíčka už v pořádku!!!
PetroK-at zaberou prášečky,a covidák pádí pryč!!!