Odpověď na: Kecací zima 2021

Fóra Ostatní Kecací zima 2021 Odpověď na: Kecací zima 2021

MirkaD

Fifi-očkování-no dnes večer už lepší…..
Černejčaj-přesně tak,je krásný si číst o tom,jak je to jinde fajn a hezký!
jinak v sobotu jsme byly ráno ze psama okruh ve ždánským lese-na krajíčku,ten náš 45 minutovej okruh,pár minut od Bučovic,takže psi se proběhli,pak jsem trochu pochodila po městě,než Martin nakoupil,šla jsem s něma na vteřinu do knihy-Anička lituje furt chudinku Žeryčka,že nadržuju Dafince a přeháním,tak škoda že nikdy neviděla jeho druhou tvář…..
ve městě pochopitelně Dafi žádná reakce na lidi,nevšímačka,prostě jen mezi polama,-ehm ona je scopná na povel jít k noze,a štěkat,on udělá co chcu a mele u toho pantem….,no po výjezdu mimo dědinu sem dělala hají…
k večeru jsem šla chvílu s něma mezi polama,trošku jsme daly hraní s kolečkem,s Žerykem cvičení u zahrady a s Betty a Maxem cvičení na dvoře,pak jsme šli popřát k máti,kde Žeryk předváděl knučící etudy na téma-chcu jít ven a házet,do toho se máti zastávala Žeryčka,já měla chut prohodit Žeryčka i Martínka oknem…
Max je veletlustej i Betty a máti rovnou řekla,že to řešit nebude a neřeší,prostě jedna miska plná frolíků,druhá miska plná ranulí,k tomu mají pamlsky,z misky si žerou kdy chcou a večer mají maso,nebo konzervu….
vycházky už víceméně skoro žádný,a já Bettynu beru když se přidá,když vidí,že jdu ze psama a čučí,nebo jde pryč tak ju neberu-jako časy,kdy jsem chodila DENNĚ ZE 4 PSAMA-Bety+Max+Dafi+Žeryk+jednou týdně s Dafi socializace do města…tak brrr děkuju stačilo,máti je celý dny doma,otec dělá 4hodiny ve 4 dnech,takže čas na vycházku by si najít mohli…
no nehledě k tomu,že s jejich stylem krmení to vlastně pohyb espasí,že…,tvl,dávám máti číst časáky o psech,knížky,….a ona se vytasí s tím,že v tom mm časopice psali,že když je pes přes zimu trochu tlustší tak je to fajn a nevadí to….nic no….
no dnes ráno jsme daly vycházku ze psama s Pavlou-besenžíka bude mít 11 března:-)tak jsme daly okruh kolem lípy,háájenky a cvičáku
odpo Martin házel vysedával tradičně na terase,my si daly přituleně s Dafčou šlofíka,a večer jsme šli ke křížku a zpět,a na konci vycházky měl Žeryk sedni a kus od něj Martin stůj a já uprostřed s Dafinou ju posílala obíhat a Martina a Žeryka,takže jsem Dafču proběhla,ještě jsem jí párkrát hodila kolečko,párkrát Žerykovi a šlo se dom….
a já se šla zase válet-prostě 4 dny vycházek+čtení a ležení….:D
Kachna-Fanča je nádhernačka:-)

Asteris-jaký jsou vlastně strakáči povahově?vypadají trošku jako něco s lovečákem…at záda už nezlobí!