Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecací zima 2021 › Odpověď na: Soukromý: Kecací zima 2021
Maya
ten výběr tašek je v tom místě, kde je adresa, dýško, druh platby a tak. tak tam je nově, papírove tašky – změnit a vybereš, si ty vratný. Jsou supr.
Ad to topení, promiň, já to zapomněla, hele my máme normoš radiátory napojený na ten kotel. Část jich je nových třeba v tý ložnici, jak je to vidět, část starých – ve starý části domečku se to bude teprve dělat.
Na tlakovou nádrž se Ti zeptám. My máme venku čerpadlo, vevnitř řídící jednotku a brojléra, kterej mi dělá teplou vodu. Pak jsme si ještě nechali udělat záložní zdroj, pro případ, že vypadne proud, takže spešl „oběhový-nebo jaký čerpadýlko a baterii záložní a ty s tou vodou v systému venku budou hýbat, aby nezamrzla.