Odpověď na: Soukromý: Kecací zima 2021

Fóra Ostatní Soukromý: Kecací zima 2021 Odpověď na: Soukromý: Kecací zima 2021

#135650
PetraK

    Maya
    tak fajn, žes spokojená Dvě poznámky – kurýrovi je lepší dát to dýško do ruky, než ho naklikat, páč ty naklikaný voni musí danit. takže pak co z toho, že jo. A nemusíš kupovat do papírových tašek, mají vrátitelný – zaplatíš zálohu 250 a nákup přivezou v látkových a příště je vyměníš.