Odpověď na: Soukromý: Kecací zima 2021

Fóra Ostatní Soukromý: Kecací zima 2021 Odpověď na: Soukromý: Kecací zima 2021

#135625
Denny

    Morgen pátečkovej, slunečníkovej.
    Hlásím se do klubu nemocinkavých, od středy mi není úpá dobře,
    testy okej, nicméně za chvíli potáhnu z práce domů spinkat.
    Všimly jste si jak už řvou ptíci, jak brzo svítá?
    Já jsem dokonce včera našla pár pidi kopřiv.
    Vím, že to pro přírodu není úplně top, teplo takhle brzy, ale když
    nebude moc mrznout, tak by to tolik vadit nemělo.

    Rohlik by mohl zavážet i u nás, to by bylo fajn, aspoň bych si objednala
    to co potřebuju a nekupovala krávoviny, jako když jdu do obchodu.

    všem marůdkům přeju ať je brzo lépe.

    Asteris těším se na fotečky 🙂