Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecací zima 2021 › Odpověď na: Soukromý: Kecací zima 2021
25.2.2022 v 8:44
#135625
Morgen pátečkovej, slunečníkovej.
Hlásím se do klubu nemocinkavých, od středy mi není úpá dobře,
testy okej, nicméně za chvíli potáhnu z práce domů spinkat.
Všimly jste si jak už řvou ptíci, jak brzo svítá?
Já jsem dokonce včera našla pár pidi kopřiv.
Vím, že to pro přírodu není úplně top, teplo takhle brzy, ale když
nebude moc mrznout, tak by to tolik vadit nemělo.
Rohlik by mohl zavážet i u nás, to by bylo fajn, aspoň bych si objednala
to co potřebuju a nekupovala krávoviny, jako když jdu do obchodu.
všem marůdkům přeju ať je brzo lépe.
Asteris těším se na fotečky 🙂