Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecací zima 2021 › Odpověď na: Soukromý: Kecací zima 2021
24.2.2022 v 7:35
#135555
MirkaD
Ocko bude dobry, nestresuj se zbytecne:)
Jinaknsem si predstavila jak ucis psu krkat:D ty tboje „krky“ 😀
Historku jak me muz pozadal o ruku a pak se svym zjevem dlouhovlasej fousac v sandalech flanelce a kapsacich hleda za tmy ve vyskove na namesti „neco“ v odpadkovym kosi… uctenku od zasnubaku, pac mi byl velkej:D asi znate, ze:D