Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecací zima 2021 › Odpověď na: Soukromý: Kecací zima 2021
23.2.2022 v 19:08
#135538
kachnoo!
Vzhledem k cenám energií bych se z toho rozhodně snažila vytěžit maximum!!!
Ze bych zacla s bitcoinem? 😀 😀
Petrs
můj elektrikář tvrdí, že možná leda kdybys ty elektromagnety při tom rozsvěcení měla v ruce
Takze nahoda, ale zajimava. 😀