Odpověď na: Soukromý: Kecací zima 2021

Fóra Ostatní Soukromý: Kecací zima 2021 Odpověď na: Soukromý: Kecací zima 2021

#135538
Fifi

    kachnoo!
    Vzhledem k cenám energií bych se z toho rozhodně snažila vytěžit maximum!!!
    Ze bych zacla s bitcoinem? 😀 😀

    Petrs
    můj elektrikář tvrdí, že možná leda kdybys ty elektromagnety při tom rozsvěcení měla v ruce
    Takze nahoda, ale zajimava. 😀