Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecací zima 2021 › Odpověď na: Soukromý: Kecací zima 2021
23.2.2022 v 14:14
#135510
Petrs01
já stejně zodpovědně vím
jasný! to já jen, že prostě mi přišla hodně podobná Vašíkovi. ostatně teď bych ani neočekávala, že bys k dědouchovi vzala mladý torpédo, který bude mít zpočátku asi problém s parťákem.
Zeta
já si myslím, že tenhle klučina, až ho dají dohromady najde nový domov hodně rychle, spíš než ti staříci. A teď jak říkám by to ani nešlo prostorově a taky budu hodně vybírat – spíš asi sáhnu i když nechci 😀 – po feně, aby měl Rumoušek klid, páč kdyby druhej pes byl prudimír, tak já mu nechci podruhý nějak podstně komplikovat žití. Ono to fakt stačilo s Tali, v těch začátcích to bylo náročný i pro něj.