Odpověď na: Soukromý: Kecací zima 2021

Fóra Ostatní Soukromý: Kecací zima 2021 Odpověď na: Soukromý: Kecací zima 2021

#135480
Maya

    PetraK
    PEP je performance management nebo tak neco
    jakoze takovy sebehodnoceni nekolika kriterii, to si vzdycky naklikam prumer 🙂 a jak jsi splnila cil za minuly rok a jaky budes mit cil na letosek, tyka se to jenom prace, nejaky svetlo nebo voda nikoho nezajimaj
    pak to sef musi odsouhlasit a jeste by k tomu mela byt s nim diskuze, ale to minuly roky kvuli covidu odpadlo, tak doufam, ze letos taky, absolvovalal jsem to jenom jednou a nic trapnejsiho jsem mockrat nezazila