Odpověď na: Kecací zima 2021

Fóra Ostatní Kecací zima 2021 Odpověď na: Kecací zima 2021

PetraK

Fifi
Diky, snad to povoli. Chytlo me to takhle prvne v zivote a docela ocistec
ty jo tentokrát Tě to teda doopravdy hodně tejrá. Musí to hrozně bolet, mě stačilo tenkrát to pozlobení. Moc a moc držím palce, aby terapie zabrala a začlo to povolovat.

Já vím, vím, vím, že asi nedělám dobře, ale…… po třech nedělích je mi to fakt blbý. V noci se to kapek posunulo a já teď zkoumám kam. Jestli se to zlomí do dobrejch, nebo ne.

mate vyzobany cukratka?
nemám páč mě k narozeninám vzal Brtnik ráno na kávičku a koupil mi na pumpičce Mercýýý. Tak to tady mám – zabalený a koukám na to a lovim . Bobřika. Bobřika nežrafce 😀

kachna
je řeč o želééé žížalách, že jo???

tvl kachno!!! Měla bys vždycky vydat nějaký varování ministra zdravotnictví, než něco napíšeš, málem mě to zabilo 😀 😀 😀

Dennyky
, že chodil za slepicema a sbíral jejich houna. A papal. Tak ten by asik ve sběru vyhrál.
ntvl!! Tak ten má fakt cenu vítěze. Ble. zlatej vajgl.ten aspoň nikdo neměl v zadku. Snad….

Jinak jsem snad byla normální.
škoda, škoda, že Ti to nezůstalo 😀 😀 ty čichačko vokeny 😀 😀

černej čaj
Znamej taky zere slepicince – cilene kdyz pak cestuje do vychodnich zemi prej na imunitu 😀

si děláš čurinu, že jo? To nestačí, že lidi pijou vlastní moč? Voni ešče žerou slepičince???? 😮 pomooooooooooooooooct to je nechutný!

mila mensi cernovlaska
celá já! 😀 já sem ze všech nejmilejší! Hlavně takhle, když se hrabu ráno z postele a motám se jak hajzl při povodni, to sem tak milá!, že se mi klidí z cesty u Mouses 😀