Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecací zima 2021 › Odpověď na: Soukromý: Kecací zima 2021
23.2.2022 v 7:40
#135449
PetraK
No a ředitel nic nenamita,ze máš ssebou psy?A co Mouses,nebude mu to líto?
Přesahovala jsem muškaty,a místo nich tam mám tohle.