Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecací zima 2021 › Odpověď na: Soukromý: Kecací zima 2021
22.2.2022 v 10:08
#135402
Nekoukla Denny,to je v pořádku,nic se neděje,mě tam vyslovily hlavně ty zebirka,ted jsem to říkala snaše,ze bysme mohli v neděli,já od 4 nemůžu kromě jogurtu nic,bych nevydržela se žaludkem a takový krásný se ti povedlo.Co k tomu,chlebik?