Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecací zima 2021 › Odpověď na: Soukromý: Kecací zima 2021
21.2.2022 v 12:44
#135377
Kuskus, PetraK
Taky nesnáším pidivýběhy. Ale jak chodím do pražský zoo pravidelně, a to nejen když jsme měli malý dítě, tak sleduju ten obrovskej pokrok. Je to úplně léčivý 🙂