Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecací zima 2021 › Odpověď na: Soukromý: Kecací zima 2021
18.2.2022 v 10:43
#135180
PetraK
Tak k te myčce jsem se odhodlala kvůli bojleru,pres léto se bude ohřívat jen elektřinou,takže aby byla tepla voda jen na mytí nás,ten levnější proud fachci tak 3 hodiny tak aby to nahřalo.A pak taky pohoda se zavarováním.A jak píšou holky,je ta sůl,a opravdu v ruce tak super neumeješ.