Odpověď na: Kecací zima 2021

Fóra Ostatní Kecací zima 2021 Odpověď na: Kecací zima 2021

MirkaD

tak dnes ranní-od 5-14,00,takže ráno pečení+házení pečiva,kolegyně chladák,zástupkyně zeleninu,pak došla ještě jedna kolegyně,takže na kasy jsme byly 4,ale v největší špičce jednu asi hodinu spravoval borec s telefonem furt u ucha…pak výstup z jednou nepříjemnou zákaznicí-takže příště mě to osolí….
strono části nákupu,že měla paní málo peněz+nechala na páse ještě zboží za 500….na chvílu nám vypla elektřina….venku vichr a liják,chvílu sněžení…
dala jsem si po dlouhé době vyvolat asi 900fotek….
a šla na bus-zítra jsem měla mít volno-ale směna navíc na odpo…
jako jooo,mohla bych odmítnout,ale…nedávají mi chladák,a neposílají do jiných filiálek….takže zase nechcu nějak prudit,
dojela jsem dom,skočila na 5 minut s čoklama,pak jsem si dala oběd,vysála,pustila jsem si rozhovor s Evou Samkovou-taky to teda holka neměla jednoduchý…
jako no kdo má,že…
ale prostě v jejím věku většinou má člověk aspon jednoho rodiče….
no nic,je to sympatická baba!:-)
pak jsem vzala čoklíky do knihovny,pokecaly jsme z knihovnicí,
a po hodině dom,ze psama jsem ještě ve vjezdu pocvičila kroky,otočky,couvání,obíhání noh,Dafina obíhání Žeryka-ted tady Žeryk už hodinu řve,že chce jít na terasu házet míček….
PetraK-vydrž pianěr:D
jako já zažila v životě x neschopenek bez vycházek-v Blansku mi s Kimem chodil tatka,Killynu jsem třeba 6 týdnů neviděla -jen s ní přijela majitelka na návštěvu…
tady když su marod bez vycházek,tak mi ze psama chodí Martin,necvičí s něma nikdo….,s Dafi si nikdo nehraje-takže ta pohyb nula….
jako jo,třeba jsem ze psama vlítla brzo ráno na deset minut za zahradu-a přes den jsem nevystrkovala nos z domu,za zahradou máme pole/les…
ale jinak,když jsem měla v létě tu neschopenku po tom zesypání,tak jsem měla vycházky ráno hodinu,odpo 5 nebo 6 hodin,a v práci viděly,že mám vycházky,tak mi ale bylo blbý v těch vycházkách nějak moc trajdat po městě a zviditelnovat se….-i když to bylo v rámci vycházek….
-jako vím jak to vždycky vytáčelo mě bez vycházek-takže je to na nic…
-no s ím zánětem jste mě teda vylekaly,kurna,já ju nechám přčíští rok fakt knčně vykastrovat,a budem mít všichni pokoj…

Odetta-pejsani jsou fešáci,mě se strašně líbí ten zrzek!

Fifi-dobře,že záda lepší,se musím donutit ješště ted cvičit….aspon trochu…
ráno su na cvičení moc ztuhlá-to mám problém si pokaždý zohnout ráno…
po práci se musím vzpamatovat,takže zbývá večer…