Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecací zima 2021 › Odpověď na: Soukromý: Kecací zima 2021
17.2.2022 v 15:25
#135100
Maya
Tavegyl je fakt prastarej lék – ségře ho tehdy jako dobře fungující posílala teta z Germánska. Ségra opuchávala a tak. Zda to je na kůži netuším. Ale ešivá by Ti zabral budu ráda, já ho vnímám tak nějak jako malej sasrak 🙂
vypnutí proudu jsem se bála taky, to bych tu zmrzla 😀