Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecací zima 2021 › Odpověď na: Soukromý: Kecací zima 2021
17.2.2022 v 14:06
#135086
Petrs01
Tvůj šéf to zjevně vidí velmi rozumně a fakt nemá zbytečný lidi na to aby je posílal na
jasně – možná třeba ten první týden, ale já už jsem doma třetí. Hele já jsem prostě ráda, že mám zahradu, kde můžu ohaříky vypustit.
Maya
Jo pošťačka – tý jsem to pak ostatně řekla i já, protože volala, že mi vezou zásilku a já jsem jí říkala, že jsem koviďák. Byla vděčná, že jsem jí to řekla, že povětšinou lidi převezmou zásilku a pak jí hned sdělí, že jsou koviďáci.