Odpověď na: Soukromý: Kecací zima 2021

Fóra Ostatní Soukromý: Kecací zima 2021 Odpověď na: Soukromý: Kecací zima 2021

#135086
PetraK

    Petrs01
    Tvůj šéf to zjevně vidí velmi rozumně a fakt nemá zbytečný lidi na to aby je posílal na

    jasně – možná třeba ten první týden, ale já už jsem doma třetí. Hele já jsem prostě ráda, že mám zahradu, kde můžu ohaříky vypustit.

    Maya
    Jo pošťačka – tý jsem to pak ostatně řekla i já, protože volala, že mi vezou zásilku a já jsem jí říkala, že jsem koviďák. Byla vděčná, že jsem jí to řekla, že povětšinou lidi převezmou zásilku a pak jí hned sdělí, že jsou koviďáci.