Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecací zima 2021 › Odpověď na: Soukromý: Kecací zima 2021
17.2.2022 v 12:51
#135070
se smál, že asi těžko
Tvůj šéf to zjevně vidí velmi rozumně a fakt nemá zbytečný lidi na to aby je posílal na kontroly. To jako zaměstnavatel uděláš, když máš podezření že zaměstnanec tak jako kapánek lže. S C+ ti nemusí být vůbec nic, můžeš doma vesele oklepávat cihly a stejně do práce nesmíš, takže co by jako kontroloval?
jak je to možný táto?
Vidíš, nevenčíš, seš podezřelá, kdybys venčila, tak se nikdo nic nedozví 😀