Odpověď na: Soukromý: Kecací zima 2021

Fóra Ostatní Soukromý: Kecací zima 2021 Odpověď na: Soukromý: Kecací zima 2021

#135070
Petrs01

    se smál, že asi těžko

    Tvůj šéf to zjevně vidí velmi rozumně a fakt nemá zbytečný lidi na to aby je posílal na kontroly. To jako zaměstnavatel uděláš, když máš podezření že zaměstnanec tak jako kapánek lže. S C+ ti nemusí být vůbec nic, můžeš doma vesele oklepávat cihly a stejně do práce nesmíš, takže co by jako kontroloval?

    jak je to možný táto?

    Vidíš, nevenčíš, seš podezřelá, kdybys venčila, tak se nikdo nic nedozví 😀