Odpověď na: Soukromý: Kecací zima 2021

Fóra Ostatní Soukromý: Kecací zima 2021 Odpověď na: Soukromý: Kecací zima 2021

#134853
Fifi

    Milo,
    To sou důvěřiví tvorové, koníčci
    Jo, nekdy to je o nerv. Ted vykulila vociska a hodila vyraz jak tejranej jedinec, neb jsem ji este navlikla vestu, at ma chrbat fakt v teple.
    Je fajn, ze korekturujete spolecne. Snad se R. (moc zdravim) s odchodem z vyboru ulevi, i kdyz to mu asi dokapne postupne.