Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecací zima 2021 › Odpověď na: Soukromý: Kecací zima 2021
11.2.2022 v 20:59
#134853
Milo,
To sou důvěřiví tvorové, koníčci
Jo, nekdy to je o nerv. Ted vykulila vociska a hodila vyraz jak tejranej jedinec, neb jsem ji este navlikla vestu, at ma chrbat fakt v teple.
Je fajn, ze korekturujete spolecne. Snad se R. (moc zdravim) s odchodem z vyboru ulevi, i kdyz to mu asi dokapne postupne.