Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecací zima 2021 › Odpověď na: Soukromý: Kecací zima 2021
11.2.2022 v 20:41
#134851
Fifi
…ale chodi za mnou, at s tim neco udelam…
To sou důvěřiví tvorové, koníčci 🙂
Denny
My budeme mít o víkendu něco z hospody a celej příští tejden taky 🙁
Dostala jsem dvě výživný korektury a do toho ještě něco chtěj stálý klienti.
U nás živím já a ani nepřepínám 🙂
Robert má tak směšný prachy, že když to slyšela Ešusová, vůbec mi nerozuměla 😛
Ale budiž řečeno, že on mi s korekturama pomáhá.