Odpověď na: Soukromý: Kecací zima 2021

Fóra Ostatní Soukromý: Kecací zima 2021 Odpověď na: Soukromý: Kecací zima 2021

#134834
Maya

    cernejcaj
    no jo, to uz pak jedine jinou praci kde se k zamestnancum chovaj trochu lip
    ale tak jako chapu, ze to je rada na prt
    takovych zamestnavalelu, kteri ojebavaji zamestnance jak to jde, jsou mraky