Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecací zima 2021 › Odpověď na: Soukromý: Kecací zima 2021
11.2.2022 v 11:05
#134834
cernejcaj
no jo, to uz pak jedine jinou praci kde se k zamestnancum chovaj trochu lip
ale tak jako chapu, ze to je rada na prt
takovych zamestnavalelu, kteri ojebavaji zamestnance jak to jde, jsou mraky