Odpověď na: Soukromý: Kecací zima 2021

Fóra Ostatní Soukromý: Kecací zima 2021 Odpověď na: Soukromý: Kecací zima 2021

#134826
Maya

    Milena
    tak jdete taky do zoo? muze vam caj udelat nejaky pekny fotky
    Z
    tak snad ti to klapne s knihovnou
    z ikea e-shopu snad i vozi domu, ale stoji to strasny prachy
    ja z ikea ani nic doma nemam, jak to clovek nema za rohem, tak se to ani nevyplati, myslim, ze kdyby posilali za nejakou rozumnou cenu jako jiny e-shopy, trzby by jim dost vzrostly, ale asi jim to nestoji za to
    kazdopadne ikeu uz mam navzdy spojenou s pisni valhalelluja, coz je fakt best ikea reklama ever a clovek to musi videt a slyset 10x nez pochyta vsechny ty vtipy v textu i ve videu
    jdu si to zas pustit 😀