Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecací zima 2021 › Odpověď na: Soukromý: Kecací zima 2021
11.2.2022 v 9:08
#134826
Milena
tak jdete taky do zoo? muze vam caj udelat nejaky pekny fotky
Z
tak snad ti to klapne s knihovnou
z ikea e-shopu snad i vozi domu, ale stoji to strasny prachy
ja z ikea ani nic doma nemam, jak to clovek nema za rohem, tak se to ani nevyplati, myslim, ze kdyby posilali za nejakou rozumnou cenu jako jiny e-shopy, trzby by jim dost vzrostly, ale asi jim to nestoji za to
kazdopadne ikeu uz mam navzdy spojenou s pisni valhalelluja, coz je fakt best ikea reklama ever a clovek to musi videt a slyset 10x nez pochyta vsechny ty vtipy v textu i ve videu
jdu si to zas pustit 😀