Odpověď na: Kecací zima 2021

Fóra Ostatní Kecací zima 2021 Odpověď na: Kecací zima 2021

PetraK

Dennyky
Hlavně ať je zdravej pomocník i kamnáři, ať to vodsejpá.

přéésně! 🙂 |Celou dobu se bojím, že do toho vnikne tendle sráč a celý to podělá (pardon všem) a zatím se to podařilo vždycky všechno tak, že to v podstatě klaplo. A tím, že se k nám zase přidá pan zedník, možná ani nebudem ve skluzu na ty kamna. Nicméně pan kamnář říkal, že to může posunout, tak uvidíme, jak se to sejde.

klokaní chůdy takový to jsou
no ty krááso!! Na tom skáčete?? To by mě zabilo!! Nemluvím o kolenou, ale udržet se tam! 😀 drrržku bych si rozbila 😀

Eva C.

Tak hlavně že už se to nehorší.. jo to je přesný -“zaseklo se to” -člověk čeká nějakej posun k lepšímu a ono nic.. Jestli Ti není dobře, zůstaň ještě raději doma – lepší než jít na dva dny do práce a potom být znovu doma.. držím palce

dík za porovnání, mi to právě přišlo hrozně divný to zaseknutí a na jak dlouho. CHvíli i prostě jako by se to vrátilo na začátek 😮 . divný to je. No uvidíme, paní doktorka je rozumná, ale přeci jen bude to už 14 dní. Na druhou strnu ví, že jsem málokdy marodila a vždy jsem to byla já kdo se hnal k ukončení neschopenky, tak snad to nebude brát, že se chci flákat, ale vidím to tak, že by tělo potřebovalo mít čas se rehabilitovat, tak do středy asi?

Maya
vlastne karantena ti konci az kdyz ses 2 dny bez priznaku nebo tak nejak?

ahá? no tak to já mám příznaky furt ešče teda poměrně pěkný.

jen zelvy a jesterky 🙂
no ale s tím nejni moc zábavy teda 😀

jsem zvědavá, co vybéře kachna’!

černej čaj
. Sme v kanclu 3 misto 6 a i tak27 stupnu… jeste ze zitra sme jen 2… a ten ci to uni spravit sinlyzuje v alpach:D

🙁 to tam máte často , že jo s tou klimou? Aspoň, že máš před sebou vidinu výletu – jedeš do pražský žoloo?
V žoloo už jsem nebyla roky a další roky nebudu 😀
Jak se ptá Maya – jedeš dělat záběhový fotos? No ešivá jo, tak se moc těším, Tvoje fotky ze žoloo budou supr (ať už s novým, nebo s jiným.)

Míla
tak stejně jste frajeři, že jste to sami vydrželi tak dlouho… Mně by po měsíci hráblo 🙁
A jak jste takovýho PANA zedníka našli?
no to si musíš nastavit prostě, vědět, že to bude velkovoser a hodně problémů. Ale i tak prostě krize přijdou. A ono to ještě zdaleka není u konce 🙂 , to vůbec. Ale s tím se prostě počítá. Jen…. si to vždycky uvědomit, že když to vydržím – budou……..i žuby! Pak se postavím do latě a jde to.
Pana zedníka jsem našla já, po velkodohadování s Brtníkem. Nejdřív tady byl jeden, ten chtěl neuvěřitelnou nesmyslnou paletu, pak jsem sehnala ukrajince, ten k našemu překvapení chtěl ještě víc 😮 😮 . A pak jsem hledala dál a našla našeho šikovnýho pana zedníka, který bydlí tady nedaleko a je fakt poctivěj. S Brtníkem si sedli, mají dobrou komunikaci a jede spolehlivě i sám – co se dohodne to platí a to je dneska unikum. Však taky jsme mu dali vánoční prémie, páč si je zaslouží. A já jsem ráda, že můžou makat spolu.

• Odpověď byla upravena před 4 měsíci a 2 týdny uživatelem PetraK.