Odpověď na: Soukromý: Kecací zima 2021

Fóra Ostatní Soukromý: Kecací zima 2021 Odpověď na: Soukromý: Kecací zima 2021

#134780
EvaC

    PetraK
    Tak hlavně že už se to nehorší.. jo to je přesný -„zaseklo se to“ -člověk čeká nějakej posun k lepšímu a ono nic.. Jestli Ti není dobře, zůstaň ještě raději doma – lepší než jít na dva dny do práce a potom být znovu doma.. držím palce

    u psů se musí mazat kůže..
    jojo, známá měla peruána a na táboře ho pořád matlala nějakým UV filtrem 🙂