Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecací zima 2021 › Odpověď na: Soukromý: Kecací zima 2021
10.2.2022 v 14:19
#134780
PetraK
Tak hlavně že už se to nehorší.. jo to je přesný -„zaseklo se to“ -člověk čeká nějakej posun k lepšímu a ono nic.. Jestli Ti není dobře, zůstaň ještě raději doma – lepší než jít na dva dny do práce a potom být znovu doma.. držím palce
u psů se musí mazat kůže..
jojo, známá měla peruána a na táboře ho pořád matlala nějakým UV filtrem 🙂