Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecací zima 2021 › Odpověď na: Soukromý: Kecací zima 2021
10.2.2022 v 8:41
#134759
Denny
Držím palce, ať je netopýrů více :-)… Jsem se musela smát, jak si tam spolu lebedí v tom pelíšku a ty dlouhý haxny jim plandají dolů 🙂 :-). Valda je teda velkej fešák..