Odpověď na: Soukromý: Kecací zima 2021

Fóra Ostatní Soukromý: Kecací zima 2021 Odpověď na: Soukromý: Kecací zima 2021

#134752
Denny

    Fifi
    Zacne mrouskat = neni brezi?
    ano mělo by to tak být.
    Na sono se chodí cca v měsíci.
    No má dost strupatou hlavu chuděra jak jí Valda držel.
    Takže jí to musím trochen namazat.
    Ale díky, no uvidíme. Včera jsem mluvila s jednou paní ohledně koťat co
    pak mít doma atd. Se ještě pobavím 😀

    čajdo
    ty se nebojíš skákat na těch klokaních jumpech? Pro moje kolena by to byla konečná.

    PetraK
    ano máš pravdu s koviďákem, studie potvrzuje, že kuřákům se dejchá líp, tak písni Brtníkovi, ať ti koupí cíga :-DD
    Blbá sranda já vím, přeju ti ať ti je co nejdřív líp.