Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecací zima 2021 › Odpověď na: Soukromý: Kecací zima 2021
10.2.2022 v 7:20
#134752
Fifi
Zacne mrouskat = neni brezi?
ano mělo by to tak být.
Na sono se chodí cca v měsíci.
No má dost strupatou hlavu chuděra jak jí Valda držel.
Takže jí to musím trochen namazat.
Ale díky, no uvidíme. Včera jsem mluvila s jednou paní ohledně koťat co
pak mít doma atd. Se ještě pobavím 😀
čajdo
ty se nebojíš skákat na těch klokaních jumpech? Pro moje kolena by to byla konečná.
PetraK
ano máš pravdu s koviďákem, studie potvrzuje, že kuřákům se dejchá líp, tak písni Brtníkovi, ať ti koupí cíga :-DD
Blbá sranda já vím, přeju ti ať ti je co nejdřív líp.