Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecací zima 2021 › Odpověď na: Soukromý: Kecací zima 2021
9.2.2022 v 13:21
#134734
presne tak, kdyz se ti psi v osadach nechaj, tak pockaj az chipnou a nebo je jebnou lopatou a poridej si dalsi, bohuzel tohleto nema reseni
ty videa na fb jak odchytavaji psi v osadach, to je teda hruza se na ty psy divat, vychrtly, zraneny, ja se nedivim, ze je tam nemuzou nechat