Odpověď na: Soukromý: Kecací zima 2021

Fóra Ostatní Soukromý: Kecací zima 2021 Odpověď na: Soukromý: Kecací zima 2021

#134721
cernej caj

    Maya
    Me taky 5 pripada malo, ale tak co nadelam…

    4 mi prijdou fakt uplne paskvil.

    Asi si nekdo;rekl: zamestnanci sou nastvani a odchazeji. Co muzeme udelat aby sme sw jich zbavili rychleji?

    Petrak
    To uz mas tak 10 dji, ze? Muz po 14 dnech v praci je zase na hromadce, utahanej, s rymou, nedobre… tak hlavne nepodcenit, no

    U nas uz ma kolegyne covid ale ona je furt nemocna, pirad se testuje co kdyby nahodou… tak uz v pondeli zustala doma a ted ofiko pcr ze covid.