Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecací zima 2021 › Odpověď na: Soukromý: Kecací zima 2021
9.2.2022 v 11:47
#134721
Maya
Me taky 5 pripada malo, ale tak co nadelam…
4 mi prijdou fakt uplne paskvil.
Asi si nekdo;rekl: zamestnanci sou nastvani a odchazeji. Co muzeme udelat aby sme sw jich zbavili rychleji?
Petrak
To uz mas tak 10 dji, ze? Muz po 14 dnech v praci je zase na hromadce, utahanej, s rymou, nedobre… tak hlavne nepodcenit, no
U nas uz ma kolegyne covid ale ona je furt nemocna, pirad se testuje co kdyby nahodou… tak uz v pondeli zustala doma a ted ofiko pcr ze covid.