Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecací zima 2021 › Odpověď na: Soukromý: Kecací zima 2021
3.2.2022 v 15:31
#134527
Maya
ja co tak vidim kolem je uplne jedno jesti je clovek ockovanej nebo ne, chyta to kde kdo a prubehy jsou ruzny bez ohledu na cokoliv
a tak to si netroufám říct. Indivindi to je, to bez pochyby, ale myslím, že to očkování v tom roli hraje a já jsem i ráda, že to očko mám, protože prostě nemusím mít tak velkej strach, pořád si myslím, že to nějakou službu udělá. Ne v tom, zda to chytnu nebo ne, ale v tom jak s to rozjede.