Odpověď na: Soukromý: Kecací zima 2021

Fóra Ostatní Soukromý: Kecací zima 2021 Odpověď na: Soukromý: Kecací zima 2021

#134494
EvaC

    PetraK
    Mohla bych naučit Sindibádku, aby se chodila schovávat….
    Tak jo – budu Ti držet palce 🙂 🙂 (předpokládám, že jsi chtěla napsat: mohla BYS naučit). No zkusím to nějak vymyslet – to jsem teda nikdy psa neučila… Pod postel to riskovat nebudu – máme tu krásnou novou, nerada bych o ní přišla :-). Ale mohla by se chodit schovávat třeba do koupelny…tam to má ráda – chodí mě vždycky při sprchování hlídat, abych se náhodou neutopila….:-)