Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecací zima 2021 › Odpověď na: Soukromý: Kecací zima 2021
1.2.2022 v 14:16
#134450
Ten pejsek vypadá skoro jako byl náš Punta2.Ale ten se nechal vykoupat a česat normálně.Akorát když byl vykoupanej,utrenej,krásnej,ta bílá na něm jen zářila,tak se šel okamžitě vyvalet do stodoly na uhlí,trochu lepší varianta byl písek.?