Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecací zima 2021 › Odpověď na: Soukromý: Kecací zima 2021
1.2.2022 v 12:20
#134440
Maya
Kdybyste někdy jeli do Švýcarska…
Nádhera, ovšem nic pro sraby, jak jsem já – musela bych na startu nafasovat ještě kyblíček, abych si nepoblinkala kolena…