Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecací zima 2021 › Odpověď na: Soukromý: Kecací zima 2021
31.1.2022 v 14:16
#134402
cernejcaj
tak si to uzij
no ja myslela, ze se alespon projdu ve snehu, jaka byla dopolko vanice a uz je to pryc a ted snezi s destem