Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecací zima 2021 › Odpověď na: Soukromý: Kecací zima 2021
31.1.2022 v 11:15
#134378
Jo, Brtníkovi buď šťournuli blbě nebo už přijel pozdě. Blbý, nebude mít tečkovej papír. Že to nemá/neměl, tomu asi nevěříme nikdo.